Ngsbet İletişim

Ngsbet İletişim

Üyeler ile kurulacak sağlıklı iletişim anlayışına bakıldığında, ngsbet markasının müşteri hizmetleri anlayışında, farklı seçeneklerin olduğu görülmektedir. Ngsbet iletişim şeklinde bir inceleme yapıldığında, sosyal medya hesapları, canlı destek hattı, site içerisindeki yardım bölümü ve talepler bölümü ile mail adresleri şeklinde farklı uygulamaların olduğu görülecektir.

Ngsbet Mail Adresleri

İletişim seçeneğinin önemli bir parçasını, belge taleplerinin karşılanması ve diğer alanlardan hizmet alınması gibi önemli bir parçasını, mail adresleri meydana getirmektedir. 3 farklı sistem kullanılmaktadır. Müşteri destek hizmetleri için, destek@ngsbet.com reklam hizmetleri için,marketing@ngsbet.com  ve finansal işlemleri için finans@ngsbet.com  adresinin kullanıldığını görebilirsiniz. 24 saat ve Türkçe dil desteğinde hizmet almanız mümkündür. Göndereceğiniz bir elektronik postaya geri dönüş süresi, ortalama 60 dakika civarında bulunmaktadır.

Ngsbet Sosyal Medya Hesapları

Ngsbet sitesini takip aşamasında, kullanabileceğiniz sosyal medya hesapları da bulunmaktadır. Güncel duyurular, yeni giriş adresi ve benzer konularda her türlü açıklamaların, hızlı bir şekilde gündeme getirildiği görülmektedir. Twitter üzerinden ve Facebook üzerinden, Instagram üzerinden ngsbet sitesini takip etmeniz, duyuruları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Ngsbet Mobil

İletişim konusunda, ngsbet iletişim konusunda, cep telefonlarını ve cep telefonlarının ngsbet sitesi uygulamasını kullanmanız da mümkündür. Ngsbet mobil uygulaması üzerinden yani cep telefonları aracılığı ile müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Elektronik posta servisini kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ngsbet giriş işlemini mobil uygulama ile yaptıktan sonra, aynı masaüstü uygulamada olduğu gibi, sitenin canlı destek hattı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm bölümleri mobil uygulama ile de, tüm iletişim seçeneklerini mobil uygulama ile de kullanma imkanı sizlere sunulmuştur.

Mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde elde etmeniz mümkündür. İki farklı seçeneğini kullanarak, ngsbet sitesini cep telefonları ile kullanabilirsiniz. Birincisi daha pratik ve yaygın olarak kullanılan bir işlemi işaret etmektedir. Elinizde bulunan akıllı cihazların işletim sistemlerine ait, mağaza olarak ifade edilen bölümlere giriş yapar, ngsbet ismini arama bölümüne yazarsınız. Karşınıza mobil uygulamaya ait program çıkar. Ücretsiz bir şekilde telefonlara indirilir ve kurulum işlemini tamamlarsınız. Masaüstü olarak ifade edilen ekran üzerine, ngsbet sitesine ait bir kısa yol eklenir. Tek bir sembole tıklamak suretiyle, hızlı ve güvenli bir şekilde ngsbet giriş işlemini yaparsınız.