Pashagaming Belge Göndermezsem Ne Olur?

Pashagaming Belge Göndermezsem Ne Olur?

Üyelik işlemleri esnasında, siteyi kurallar dahilinde kullanma esnasında, sitenin belge talebi ile karşılaşmazsınız. Ancak bu, sitenin hiçbir zaman, hiçbir üyesinden belge talep etmeyeceği anlamına gelmemektedir. Yine kuralları okuduğunuz takdirde, belge talep hakkının site yönetiminde saklı olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Özellikle hesap doğrulama işlemleri kapsamında gündeme gelen belgelerin, site yönetimine gönderilmesi şeklinde bir ana kural bulunmaktadır. Pashagaming belge göndermezsem ne olur? Sorusunun cevabını arıyor iseniz, üyelik işlemleri ile ilgili yaptırımların devreye girmesini göze almanız gerekecektir.

Pashagaming Belge Göndermezsem Ne Olur? Pashagaming Belge Talepleri

Pashagaming sitesi özellik ile hesap doğrulama işlemlerinde, üyelerinden belge talep etme hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Üyelik kayıt formunda ilgili alanları okuduğunuza dair işaretlemeyi yaptığınız anda, bu ifadeyi de kabul etmiş sayılırsınız. Pashagaming belge talepleri üyelerin site hizmetlerinden yararlanma konusunda yasal yaş sınırında olduğunu, kendilerine tek bir hesap açtığını ortaya çıkarmak amacı ile gündeme getirilmektedir. Talep edilen bu belgelerin gönderilmesi şarttır. Eğer sizlere bu konuda bir elektronik posta gelmiş ise ve bu elektronik postayı görmezden gelmiş iseniz, belge taleplerine katılım sağlamaz iseniz, üyeliğinizin askıya alınması şeklinde bir aksaklık ile karşılaşabilirsiniz.

Pashagaming Gönderilmeyen Belgeler

Pashagaming sitesi sizlerden bir belge istediğinde, herhangi bir belgeyi yönetime göndermez iseniz, üyelik ile ilgili yaptırımlar karşınıza çıkacaktır. Pashagaming gönderilmeyen belgeler konusunda, sahte hesap açıldığını, kural dışı harekette bulunulduğunu, başkalarına ait kartlar ile ödeme yapıldığını ve benzer anlayışları algılamakta ve üyelik iptal işlemlerini devreye alabilmektedir. Bu yüzden bir belge talebi ile karşılaşmanız durumunda, mutlaka uygun davranmalı ve talep edilen belgeleri göndermelisiniz. Eğer marka ile çalışma konusunda kararlı iseniz, hizmetlerden memnun iseniz, bu belgeleri göndermeniz gerekecektir.

Pashagaming Belge Talebi İle Hesap İlişkisi

Pashagaming yönetimi tarafından talep edilen belgelerin gönderilmesi durumunda, hesaplar ile ilgili işlemlerde devreye girebilmektedir. Eğer birden fazla hesap açıldığı düşünülmüş, hile yapıldığı düşünülmüş ve ispatlayıcı nitelikteki belgeler üyeden talep edilmiş ise, bu belgelerin gönderilmesi durumunda hesaplar incelemeye alınacaktır. Anaparalara kesinlikle dokunulmayacak olup, bir hile yapılmış, birden fazla hesap açılmış ise, elde edilen kazançlar konusunda ispatlayıcı nitelikteki belgeler talep edilecektir. Gönderilmemesi durumunda hesaplar üzerinden inceleme işlemi net bir şekilde devreye sokulacaktır.

 


Bir yanıt yazın