Pashagaming E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim

Pashagaming E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim

Pashagaming sitesi üyelik işlemleri esnasında, site yönetimine vermeniz gereken bilgilerin içerisinde, elektronik posta adresinin bulunduğu da görülmektedir. Vermiş olduğunuz elektronik posta adresi, site yönetiminin sizler ile irtibata geçeceği, sizlerin de site yönetimi ile irtibata geçeceğiniz en önemli kanallardan bir tanesidir. Elektronik posta adresi sadece haber ve bilgi amacı ile kullanılmamakta olup, bunun haricinde, şifremi unutma, kullanıcı adı unutma gibi olumsuzluklar karşısında da, sizleri siteye tanıtacak önemli bilgi kaynaklarından bir tanesini meydana getirmektedir. Bu yüzden üyelik kayıt formu  üzerinde bulunan elektronik posta şeklindeki tanımlamaya bir adres girerken, aktif olarak kullandığınız, kullanmaya devam ettiğiniz ve halen açık olan adresi vermeye dikkat etmelisiniz. Eğer herhangi bir gerekçeye istinaden, e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, pashagaming e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun cevabını arıyor iseniz, sitenin hizmet politikasına bakmanız ve müşteri hizmetleri birimi ile görüşmeniz gerekecektir. Yapacağınız görüşme neticesine göre, sistem üzerindeki elektronik posta adresini güncellemeniz mümkündür.

Pashagaming E-Posta Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

Pashagaming e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim? Müşteri hizmetleri birimi olarak ifade edilen temsilci ile görüşmeniz gerekecektir. Elektronik posta adresini kullanmıyor iseniz, elektronik posta adresinizin şifresini unutmuş iseniz ya da kendinize yeni bir elektronik posta adresi belirlemiş iseniz, müşteri hizmetleri temsilcisi ile bağlantı sağlamalı ve elektronik posta adresinizi değiştirmek istediğinizi belirtmelisiniz. Sistem üzerinden gerekli değişikliğin yapılması şarttır.

Pashagaming E-Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Pashagaming e-posta adresimi kaç kere değiştirebilirim? Bu konuda site üzerinde, site içeriğinde yapılmış herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. Karşınıza belirli bir sayı çıkarılmaktadır. İhtiyaç duymanız halinde herhangi bir gerekçeye istinaden, elektronik posta adresinizi değiştirmeyi düşünüyor iseniz, müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeye göre bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Belirli bir sınırlama sizlerin karşısına çıkarılmayacaktır.

Pashagaming E-Posta Adresimi Değiştirince Bilgi Akışı Kesilir mi?

Pashagaming e-posta adresimi değiştirince bilgi akışı kesilir mi? Hayır, irtibatta herhangi bir kopma meydana gelmez. Sisteme yüklenen elektronik posta adresinize, yeni elektronik posta adresinize, site haberleri, site kampanyaları hakkında bilgi akışı devam eder, bir aksaklık yaşanmaz. Aynı şekilde sisteme tanıttığınız yeni elektronik posta adresi üzerinden, kullanıcı adı unutma, şifre unutma gibi olumsuzluklarda da faydalanmaya devam edebilirsiniz.


Bir yanıt yazın