Pashagaming Geçerli Olan Kredi Kartları Nelerdir

Pashagaming Geçerli Olan Kredi Kartları Nelerdir

Pashagaming hesaplarına para yatırma aşamasında kullanabileceğiniz popüler seçeneklerden bir tanesi de, kredi kartı ile para yatırma yöntemidir. Kendinize ait bir kredi kartınız bulunuyor ise, kartın içerisinde para olduğundan emin iseniz, site hesaplarınıza güvenli ve sorunsuz bir şekilde transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer pashagaming geçerli olan kredi kartları nelerdir Sorusunun cevabını arıyor iseniz, Türkiye piyasasında ticari anlamda faaliyette bulunan herhangi bir bankadan elde etmiş olduğunuz kredi kartı aracılığı ile site hesaplarınıza para transfer etme imkanının bulunduğunu bilmelisiniz. Bankalar açısından, bankalar tarafından verilmiş olan kredi kartları açısından, herhangi bir ayrım gündeme getirilmemiştir. Elinizde bulunan visa kartlar ile master kartlar ile sorunsuz bir şekilde transfer işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Pashagaming Kullanılan Kredi Kartları

Pashagaming sitesine para gönderme işleminde, kullanmak istediğiniz kredi kartları yönünde bir ayrım yoktur. Pashagaming kullanılan kredi kartlarıkonusunda, Garanti Bankası, Akbank, İşbankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank gibi tüm bankaların kartlarını kabul etmektedir. Tek şart kartın kendinize ait olmasıdır. Üyelik kayıt formunda verdiğiniz isim, soy isim gibi bilgiler ile kullanmaya çalıştığınız kredi kartı üzerinde bulunan isim, soy isim bilgilerinin birebir aynı olması gerekmektedir. Soy isim yönünden bir benzerlik bulunsa dahi, bir akrabanızın adına ait bir kredi kartının bulunması durumunda dahi, bu kartlar ile hesaplarınıza para gönderme işlemini yapmanız mümkün değildir. Bu kuralı mutlaka yerine getirmelisiniz. Aksi davranışta bulunmanız ve bu davranışı ısrar ile gündeme getirmeyi çalışmanız durumunda, çalıntı kartlar ile işlem yapma mantığı devreye girecek, güvenlik politikası gereği işleminize derhal son verilecek, hatta ısrarı sürdürmeniz halinde, üyeliğin askıya alınması gibi bir uygulamada söz konusu olabilecektir.

Pashagaming Kredi Kartı İle Para Yatırma

Pashagaming sitesi hesaplarınıza, elinizde bulunan kredi kartı ile rahat, güvenli bir şekilde ve hızlı olarak para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Pashagaming kredi kartı ile para yatırma işlemi oldukça basittir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak, giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, hesabım menüsünü tercih etmeli ve para yatırma formunu açmalısınız. Pashagaming para yatırma formunu açtıktan sonra, kredi kartı, master kart, visa kart şeklinde belirlenmiş bölümleri tercih etmelisiniz. Açılan para yatırma formunun üzerine, kart numarasının son kullanım tarihini, güvenlik numarasını yazmanız ve göndereceğiniz para miktarını girmeniz yeterlidir. Bilgileri kontrol ettikten, kartın size ait olduğuna emin olduktan sonra, onay butonuna bastığınız anda, en fazla 5 dakika sonra para hesabınıza geçmiş olacaktır.

Pashagaming Kredi Kartı İle Para Yatırma Komisyonsuz

Pashagaming sitesine kredi kartınız ile para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, ödemeniz gereken ek bir bedel bulunmamaktadır. Pashagaming kredi kartı ile para yatırma komisyonsuz şekilde gerçekleşmektedir. Gönderdiğiniz paradan, pashagaming markası adı ile herhangi bir kesinti yapılmamaktadır. Transfer işleminde gönderdiğiniz parayı, net olarak ana hesap üzerinde görebilirsiniz. Komisyon alınmaz ancak sizler bir kesinti yapıldığını, gönderilen para ile hesapta bulunan para arasında bir fark olduğunu görüyor iseniz, bu durumda banka şubenizle görüşmeli, kesintinin sebebini banka şubenizden sorgulamalısınız.

 


Bir yanıt yazın