Pashagaming Günlük Para Çekme Limiti Nedir

Pashagaming Günlük Para Çekme Limiti Nedir

Pashagaming sitesi üzerinden kazanç elde etmeniz halinde, bu kazançlarınızı 5 farklı yöntem ile sorunsuz bir şekilde ve uygun limitler ile geri alabilirsiniz. Pashagaming günlük para çekme limiti nedir Site bu konuda sizlerin karşısına, uygun minimum ve maksimum limit anlayışlarını çıkarmıştır.

Pashagaming Günlük En Az Para Çekim Limiti

Site hesaplarınızda bulunan kazançları geri çekme konusunda kullanabileceğiniz 5 farklı yöntem bulunmaktadır. Neropay yöntemi ile para çekimi, skrill yöntemi ile para çekimi, neteller yöntemi ile para çekimi, TL nakit yöntemi ile para çekimi ve ecopayz yöntemi ile para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemleri kullanmak suretiyle günlük çekebileceğiniz minimum para miktarı, her yöntem için aynı parasal değerlere sahip olacak seviyelerde belirlenmiştir. Pashagaming günlük en az para çekim limiti ecopayz seçeneğinde 100 Türk lirası veya 100 Euro ya da 100 Dolar, TL nakit yönteminde 100 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Neteller yöntemi ile para çekimi işleminin minimum limiti 100 Pound, 100 Dolar ya da 100 Euro olarak belirlenmiş iken, skrill yöntemindeki minimum para çekim limiti 100 Türk lirası, 100 Euro, 100 Pound ya da 100 Dolar olarak belirlenmiştir. Son yöntem olan neropay yönteminin minimum para çekim limiti ise, 100 Euro olarak açıklanmıştır. Pashagaming günlük en az para çekim limiti 4 farklı para birimi üzerinden olacak şekilde tespit edilmiş ve kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır. Pound para birimi, Dolar ya da Türk lirası para birimi ya da Euro para birimi üzerinden hareket etmek suretiyle, kazançları hızlı ve güvenli bir şekilde geri alabilirsiniz.

Pashagaming Günlük En Fazla Para Çekim Limiti

Siteden elde etmiş olduğunuz kazançları geri alma konusunda, minimum limit anlayışının yanına maksimum limit anlayışının eklendiği de görülebilmektedir. Pashagaming günlük en fazla para çekim limiti konusunda, 5 yöntem içinde belirlenmiş olan bir standart kavram ortaya çıkarılmıştır. Gün içerisinde çekebileceğiniz maksimum para miktarı 50.000 Türk lirası olarak açıklanmıştır. Gün içerisinde gerçekleştirebileceğiniz çekim işlemlerinin sayısı yönünde yapılan açıklamada ise, maksimum 3 adet şeklinde bir tanımlama kullanılmıştır. Yukarıda tek tek açıklanan 5 farklı yöntemden herhangi bir tanesini tercih etmek suretiyle, pashagaming günlük en fazla para çekim limiti konusunda 50.000 Türk lirası ve toplamda maksimum 3 sefer çekim talebi şeklinde bir anlayış karşınıza çıkacaktır.


Bir yanıt yazın