Pashagaming Günlük Para Yatırma Limiti Nedir?

Pashagaming Günlük Para Yatırma Limiti Nedir?

Site hesaplarınızda kullanmak üzere bahislerde ya da birbirinden farklı oyun seçeneklerinde yer almak maksadıyla, hesaplarınıza yapabileceğiniz para yatırma işlemlerinde tercih edebileceğiniz yöntemlerin genel başlıklar halinde 8 maddede açıklandığı görülmektedir. Pashagaming günlük para yatırma limiti nedir? İfadesinin karşılığında, bu yöntemlerin yer aldığı görülmekte olup, yeni teknolojik gelişimle de sistem içerisine yapılan açıklamalara dahil edilmiş durumda bulunmaktadır.

Pashagaming Günlük Minimum Para Yatırma Limiti

Pashagaming hesaplarınıza para yatırma işlemleri konusunda, QR kod  ile para yatırma seçeneğini havale ile para yatırma seçeneğini, cep bank ile para yatırma seçeneğini, otopay ile paykasa ile astropay ile astropay ile ecopayz ile neteller ile skrill ile neropay ile ve payzwin ile para yatırma seçeneklerini kullanma şansınız bulunmaktadır. Bu yöntemlerin herhangi bir tanesini kullanmak suretiyle yapacağınız para yatırma işlemlerinde kullanacağınız pashagaming günlük minimum para yatırma limiti, 20 Euro, 20 Türk lirası, 20 Dolar olacak şekilde ya da 20 Pound olacak şekilde belirlenmiştir.

Pashagaming Para Yatırmada  Komisyon Almaz

Pashagaming sitesi hesaplarına göndereceğiniz paralar karşılığında, site tarafından yapılacak herhangi bir kesinti bulunmamaktadır. Pashagaming para yatırmada komisyon almaz. Eğer özellik ile cep bank yöntemini ya da banka havalesi veya EFT yöntemini kullanmış ve hesaplarınıza para transfer etmiş iseniz, göndermiş olduğunuz paraların hesaplarınıza net olarak geçirilmediğini görüyor iseniz, bu durumda banka üzerinden yapmış olduğunuz işlemleri incelemeniz gerekecektir. Bankalar havale masrafı, EFT masrafı ya da işlem ücreti başlığında sizlerden bir kesinti yapmış olabilir. Yapılan bu kesintinin pashagaming sitesine aktarılması, pashagaming sitesi tarafından komisyon alınması şeklinde değerlendirilmemesi gerekecektir. Site hiçbir para gönder işleminden, hiçbir şekilde kesinti yapmamakta, komisyon almamaktadır. Pashagaming para yatırmada komisyon almaz, böyle bir prensibi yoktur.

Pashagaming Günlük Para Yatırma Limiti Nedir? Pashagaming Para Yatırmak Çok Hızlı

Site hesaplarınıza yukarıda belirtilen limitler dahilinde göndereceğiniz paraların, özellik ile elektronik sistemlerde, anında hesaplarda olduğu görülecektir. Pashagaming para yatırmak çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Elektronik sistemler, ön ödemeli kartlar anında hesaplarda görülürken, cep bank seçeneğinin 20 dakika, banka havalesi seçeneğinin 5 dakika içerisinde tamamlandığı net olarak bilinmektedir.


Bir yanıt yazın