Pashagaming Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır

Pashagaming Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır

Pashagaming sitesi tarafından üyelerin hesaplarına yönelik olarak, gerçek hesapların açıldığının ortaya çıkarılması amacıyla yapılan ya da yapılacak işlemler bulunmaktadır. Aslen tüm bu işlemler ya da hesap doğrulama olarak ifade edilen tüm bu işlemler, her üyenin güvenliğinin sağlanması, her üyenin yasal prosedürler dahilinde hareket etmesinin sağlanması amacıyla gündeme getirilen işlemlerdir. Bu kapsamda pashagaming hesap doğrulaması nasıl yapılır? Sorusunun cevabını alıyor iseniz, site yönetiminin sizler ile irtibata geçeceğini bilmelisiniz.

Pashagaming Hesap Doğrulama İşlemleri

Pashagaming hesap doğrulama işlemleri üyeler tarafından açılmış olan hesapların gerçek olup olmadığının ve bir tek hesap olup olmadığının ortaya çıkarılması amacını taşımaktadır. Bu işlemlerin yapılması aşamasında, site yönetimi üyelerden ispatlayıcı nitelikte sayılacak belgeleri talep etmektedir. Talep edilen belgeler hesaplarının doğrulanması, finansal işlemlerin doğrulanması ve yasal yaş sınırının doğrulanması üzerine şekillenmektedir. Bu kapsamda üyelerden her bir amaca yönelik olarak farklı belgelerin istenmesi mümkündür.

Pashagaming Hesap Doğrulama İşleminde Hangi Belgeler İsteniyor?

Pashagaming hesap doğrulama işleminde hangi belgeler isteniyor? Bir tek hesabın kullanıldığının, aynı ip, aynı adres üzerinden tek bir hesap açıldığının, aynı isme ait tek bir hesap oluşturulduğunun ortaya çıkarılması amacıyla adres bilgilerini gösterir belgeler istenecektir. Bu belgeler arasında ikametgah belgesini bulunması, son üç aya ait düzenlenmiş isim, soy isim ve adresin açıkça görüleceği faturanın bulunması muhtemeldir. Yasal yaş sınırının üzerinde olunduğunun ortaya çıkarılması amacıyla, istenecek belgeler arasında ise, bir nüfus cüzdanı, bir sürücü belgesi ya da bir pasaport bulunabilir. Finansal işlemler konusunda üyelerden talep edilecek belgeler arasında, banka dekontları, banka hesap cüzdanları ya da kredi kartı ekstresi gibi belgelerin bulunması muhtemeldir.

Pashagaming Hesap Doğrulama İşleminde Belge Nereye Gönderiliyor?

Pashagaming hesap doğrulama işleminde belge nereye gönderiliyor? Bu konu için hazırlanmış müşteri hizmetleri birimi, destekpashagaming elektronik posta adresi olarak gösterilmektedir. Hesap doğrulama işlemi ile karşılaşmış iseniz, yönetim sizlerden bir belge talep etmiş ise, sisteme kayıt esnasında yönetime bildirmiş olduğunuz elektronik posta adresinizi üzerinden, belgeleri fotoğraf formatında, destekpashagaming elektronik posta adresini göndermelisiniz.


Bir yanıt yazın