Pashagaming İkametgah İstiyor mu

Pashagaming İkametgah İstiyor mu

Pashagaming ikametgah istiyor mu? Sorusunun cevabını araştırıyor iseniz, site yönetimi tarafından belirlenmiş olan ve kullanıcıların karşısına üyelik kayıt formundan itibaren çıkarılan genel şartlar ve kurallar şeklindeki bölümü bakmanız gerekecektir. Buradan elde edilen bilgilere göre, pashagaming sitesi üyelerinden mazeret göstermeksizin, ikametgah belgesi istememektedir. Ancak belirli şartların sağlanması amacı ile belirli kuralların yerine getirilmesi amacı ile ikametgah belgesini istenmesi gibi bir durumun ortaya çıkması da söz konusu olabilecektir.

Pashagaming İkametgah Neden İster?

Pashagaming ikametgah neden ister? Hesap doğrulama işlemi esnasında, ikametgah belgesinin talep edilmesi mümkün olabilmektedir. Bunun haricinde, bir üyenin siteye birden fazla hesap ile üye olduğunun ortaya çıkarılması durumunda ya da böyle bir durumdan şüphelenilmesi durumunda yine site yönetimi tarafından üyelerden ikametgah belgesinin talep edilmesi mümkün olabilmektedir. Bunun amacı, üyenin tek bir hesap ile siteyi kullanması, çifte hesap uygulamasına gitmemesi ve bunun yani tek hesap ile sitenin kullanıldığının gerçekliğinin ortaya çıkarılmasıdır.

Pashagaming İkametgah İster İse Nasıl Gönderilir?

Pashagaming ikametgah ister ise nasıl gönderilir? Eğer böyle bir talep ile karşılaşır iseniz, önce ikametgah belgesini elde etmeniz, daha sonra bu ikametgah belgesini fotoğraf formatına dönüştürmeniz gerekmektedir. Herhangi bir kamera aracılığı ile herhangi bir cep telefonu ve benzer özelliklere sahip cihaz ile elde etmiş olduğunuz ikametgah belgesinin fotoğrafını çekmelisiniz. Daha sonra sisteme kayıt esnasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresi üzerinden, sitenin destekpashagaming elektronik posta adresine ikametgah belgesini göndermeniz gerekecektir. Dijital formatta göndereceğiniz belge üzerinde, hiçbir şekilde oynama yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Pashagaming İkametgah Belgesini Ne Yapıyor?

Pashagaming ikametgah belgesini ne yapıyor? Üye adına açılmış hesaplar koruma altına almaktadır. İkametgah belgesi bir defa talep edilmekte olup, üyelik devam ettiği müddetçe, geçerliliğini korumaktadır. Dijital formatlı göndermiş olduğunuz elektronik posta aracılığıyla, göndermiş olduğunuz belge koruma altına alınmakta, üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Eğer üyeliği kapatmaya karar verirseniz, üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirir iseniz, sistem üzerinden de belge silinecektir. Gönderilen belgenin üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacağı konusunda, yine yukarıda belirtilmiş olan genel kullanım koşulları içerisinde bir madde bulunmaktadır. Bu belgenin korunması, üçüncü şahıslar ile paylaşılmaması gibi tüm hususlarda sorumluluk, site yönetimindedir.


Bir yanıt yazın