Pashagaming Kullanıcı Şifremi Nereden Değiştirebilirim

Pashagaming Kullanıcı Şifremi Nereden Değiştirebilirim

Site, siyah zemin üzerinde, sarı renk tonlarını, yeşil ve beyaz renk tonlarını ağırlıklı olarak kullanan bir tasarım ile karşınıza çıkmaktadır. Site hakkında, yasal özellikleri hakkında bir inceleme yapıldığında, Curacao oyun kontrol komisyonuna ait bir logonun ana sayfa üzerine eklendiği görülecektir. Buradan elde edilen bilgilere göre, 2013 yılının Ocak ayından itibaren piyasada varlığını sürdüren sitenin, 8048/JAZ numaralı lisans belgesinin bulunduğu görülmektedir. Kullanım ilkeleri konusunda hesap açılması, hesap bilgileri ile siteye giriş yapılması, para transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi şeklinde işlemlerin yer aldığı görülecektir. Hesaplara erişim konusunda kullandığınız şifreyi değiştirmek istiyor iseniz ya da unutmuş iseniz, pashagaming kullanıcı şifremi nereden değiştirebilirim? Sorusunun karşılığında, iki farklı seçeneğinin bulunduğunu bilmelisiniz.

Pashagaming Kullanıcı Şifresi Ana Sayfadan Değişir mi?

Kullanıcı şifresini değiştirmek istiyor iseniz, kullanabileceğiniz bölümlerden bir tanesi sitenin ana sayfası olacaktır. Pashagaming yeni giriş adresi pashagaming48 ile ana sayfayı açtığınızda, sağ bölgede üst köşede, üye ol ve giriş yap şeklinde 2 buton olduğunu görebilirsiniz. Giriş yap butonuna bastığınız andan itibaren, küçük bir pencere açılacak ve alt kısmına baktığınızda, şifremi unuttum şeklinde yeşil zemin üzerinde beyaz harfler ile yazılmış bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölüm üzerinden şifre yenileme işlemlerini ya da değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Kullanıcı adı ile gönder, elektronik posta ile gönder şeklinde iki seçenekten birini tercih etmeli ve hesabınıza, elektronik posta adresinize yenileme linki gönderilmesini sağlamalısınız.

Pashagaming Kullanıcı Şifresi Kullanıcı Profilinden Değiştirmek

Şifre değişiklik işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, tercih edebileceğiniz ikinci yöntem kullanıcı profili olacaktır. Mevcut kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmak suretiyle ana sayfadan hesabım menüsüne giriş yaparsınız. Profil bilgisi üzerinden hareket etmek suretiyle, şifre değişikliği bölümüne gelebilir ve kendinize ait yeni bir şifre meydana getirebilirsiniz.

Pashagaming Kullanıcı Şifresi Kaç Kez Değiştirilir?

Öncelikli olarak pashagaming kullanıcı şifremi nereden değiştirebilirim? Sorusunun cevabını yukarıdan öğrenmeniz gerekecektir. İki yöntemden birini tercih edebilir ve şifre değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkarılmış herhangi bir sınır bulunmamaktadır. İsterseniz her gün, isterseniz haftada bir, isterseniz ayda bir şifre değişiklik işlemini pashagaming hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tavsiye edilen uygulama aynı şifrenin devamlı kullanılması değil, periyodik aralıklar ile değiştirilmesidir.


Bir yanıt yazın