Pashagaming Pasaport Ve Kimlik Dışında Geçerli Olan Belgeler Hangileridir

Pashagaming Pasaport Ve Kimlik Dışında Geçerli Olan Belgeler Hangileridir

Pashagaming sitesi de, Türkiye piyasasında ismi oldukça fazla duyulan, geniş kesimlere hitap eden, bahis ve oyun seçenekleri ile tercih edilecek ve güvenilir yapısı ile dikkat çeken sitelerden bir tanesidir. Her alanda kusursuz bir şekilde hizmet almanız amacıyla gereken tedbirler alınmış, kullanım koşulları belirlenmiş ve kullanıcılar ile buluşturulmuştur. Genel şartlar ve kurallar şeklinde hükümlerin içerisinde, belge talep işlemlerinin gündeme gelebileceği de ifade edilmiştir. Üye güvenliği açısından ve yasal özelliklerin tamamlanması açısından gündeme getirilen bir işlemdir. Talep edilecek belgelerde, yasal yaş sınırına yönelik belge talepleriyle gündeme gelmekte olup, pashagaming pasaport ve kimlik dışında geçerli olan belgeler hangileridir? Sorusunun karşılığında, sitenin belirlemiş olduğu belge türleri bulunmaktadır.

Pashagaming Kimlik Tespiti İçin Gerekli Belgeler

Her üyenin gerçek bir hesap açtığının ortaya çıkarılması amacı ile belge talep işlemlerinin gündeme getirilmesi mümkündür. Kimlik tespiti başlığı altında bu uygulama gündeme getirilmekte olup, farklı belgelerin talep edildiği ya da farklı belgelerin geçerli sayıldığı bilinmektedir. İstenecek belgeler arasında, pasaport ya da kimlik belgesinin bulunması şeklinde bir anlayış sizlerin karşısına çıkarılabilir. Bunun haricinde, gönderebileceğiniz belge seçenekleri içerisinde, ehliyet yani sürücü belgesinin bulunması da geçerli sayılacaktır. Ayrıca resmi bir kurumdan alınmış kimlik bilgilerini, isim, soy isim ve benzeri özellikleri ispatlayıcı nitelikteki belgeler de geçerli sayılmaktadır.

Pashagaming Kimlik Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Pashagaming markası tarafından, hesap doğrulama işlemleri kapsamında, kimlik bilgileriniz ve yasal yaş sınırının ortaya çıkarılması amacıyla sizlerden belge talep edilebilir. Bu durumda istenilen belgeleri önce temin etmeniz, daha sonra fotoğraf formatına okunaklı bir şekilde çevirmeniz gerekecektir. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra, sitenin müşteri hizmetleri birimine elektronik posta göndermelisiniz. Destekpashagaming elektronik posta adresini kullanabilirsiniz.

Pashagaming Sitesine Belge Göndermek Güvenli mi?

Tek bir hesap açıldığının, gerçek bir şahıs tarafından hesap açıldığının ortaya çıkarılması amacı ile pashagaming sitesi üyelerinden belge talep etme hakkına sahiptir. Farklı belgeler gündeme gelmekte olup, pashagaming pasaport ve kimlik dışında geçerli olan belgeler hangileridir? Sorusunun karşılığında, sürücü belgesi ya da herhangi bir resmi kurumdan alınmış, resmi anlamda onaylanmış bir belgenin gönderilmesi söz konusu olabilir. Bu belgeleri gönderdikten sonra, gizlilik politikası dahilinde müşteri gizliliği ilkelerinde hareket edildiğini, belgelerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığını, başka bir amaç ile kullanılmadığını bilmelisiniz.


Bir yanıt yazın