Restbet Havale Nasıl Yapılır

Restbet Havale Nasıl Yapılır

Türkiye’de çalışan bankaların herhangi bir tanesinde hesabınız bulunuyor ise, restbet sitesinin de Türkiye’de çalıştığı banka hesapları üzerine havale yöntemi ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Eğer restbet sitesinin çalıştığı bankalarda bir hesabınız bulunmuyor, farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, bu durumda site hesaplarınıza, EFT ile para yatırma seçeneğini kullanma şansına sahip olacaksınız. Restbet havale nasıl yapılır? Aşağıda belirtilen iki hatta üç aşamalı sistemi kullanmanız gerekecektir.

Restbet Havale İle Yatırım

Yazının içeriğinde yani bir üst bölümde, restbet havale ile yatırım işlemi için üç aşamalı sistem anlayışı kullanılmıştır. Burada ilk aşama, canlı destek ile görüşmeniz, restbet sitesinin banka bilgilerini ve hesap bilgilerini müşteri hizmetlerinden almanız olacaktır. Bir sonraki aşamaya geçtiğinizde, yapacağınız işlem ATM cihazlarından ya da internet bankacılığı yani mobil bankacılık üzerinden veya banka şubelerinden almış olduğunuz hesaba ait para transfer işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Son aşama restbet giriş işlemi, hesabım bölümü, para yatır seçeneği, banka transferinin tercih edilmesi, para yatırma formunun açılması, yapılan transfere ait bilgilerin para yatırma formuna girilmesi ve onay verilmesi olacaktır. Sistem sırası ile bu şekilde çalışmaktadır.

Restbet Havale Yatırım Miktarları

Elbette havale ile yatırım yapmak istediğinizde, kendi kafanıza ya da bütçenize göre yatırım işlemi yapamazsınız. Restbet havale yatırım miktarları bulunmaktadır. Bu yöntem yani banka havalesi yöntemi üzerinden yaptırmanız gereken ya da yatırılabilir para miktarı 100 Türk Lirasıdır. 1 gün içerisinde yine havale yöntemi üzerinden yatırabileceğiniz en yüksek para miktarı, 10.000 Türk Lirası olacaktır. Bu limit geçerlidir ve sistem dışına çıkma ihtimali yoktur.

Restbet Havale Yatırımında Kesinti Yapar mı?

Restbet havale nasıl yapılır? Sistem kullanım şekli ile birlikte, miktarlar yazı içeriğinde anlatılmıştır. Peki bu sistem tercih edildiğinde, restbet havale yatırımında kesinti yapar mı? Böyle bir uygulama yoktur. Eksik para restbet sitesi hesabına geçiyor ise, muhtemel sonuç şu şekilde olacaktır. 500 Türk Lirası yatırmak istediğinizi düşünün, banka hesabınızda sadece 500 Türk Lirası var ise, siz transfer işlemini yaptığınızda, banka işlem ücretini 1.500 Türk içerisinden kesecektir. Kalan parayı restbet site hesabına transfer edecektir. Gördüğünüz üzere bunun restbet ile değil, banka ile ilgisi bulunmaktadır.


Bir yanıt yazın

Matadorbet

Betmatik

Supertotobe

Betturkey

Sahabet

Farmasi Giriş